« Beste Jack, hallo Wild Nothing, | Hoofdmenu | Mono is de Celine Dion van de postrock »

04 september 2012

Reacties

Jan Willem

hiero ook wat over stroomtoon:

http://www.subjectivisten.nl/caleidoscoop/2012/07/machinefabriek-stroomtoon-celer-machinefabriek-heisou.html

en the seer:

http://www.subjectivisten.nl/caleidoscoop/2012/08/swans-the-seer.html

mooie recensie Bas!

Ludo

nieuwe Sone Institute! coolie, hoop dat ik 'm nog via FU binnenkrijg, als ze nog geld voor promo's hebben. "gesamplede realiteit" mooi.

Jan Willem

ik heb hem gewoon aangeschaft, want ik skrief niet vur downloads (tenzij het een download only is, dan maak ik wel eens uitzonderingen)

André (Kuijpers)

@JWB: (Uiteraard) helemaal eens met dat Trespassers Williams stukje! ;) Check ook vooral het album "Machine" wat Anna-Lynne met Robert Gomez onder de vlag Ormonde heeft opgenomen. Zeer de moeite waard. Ze doet ook regelmatig extra vocals by Ghosts I've Met. Nog zo'n aanrader.

Jan Willem

Ormonde staat reeds in bestelling, dus die verwacht ik spoedig :-)

Ghosts I've Met is volgens mij enkel vinyl, dus dat valt af.

john prop

Die Swans-plaat laat al twee weken geen ruimte voor iets anders. In tegenstelling tot Bas heb ik juist het minst met het titelnummer: het middenstuk ervan duurt en duurt en duurt... Bij het nog langere Apostate heb ik daar dan weer geen last van. Vind de plaat eigenlijk beter dan het optreden van vorig jaar (in de Melkweg): toen zong dhr. Gira betrekkelijk weinig, maar op The Seer klopt het genau.

De reacties op dit bericht zijn afgesloten.